Bez kategorii

Laptop poleasingowy – sposób na tani i wydajny sprzęt.

Znaczącą część rynku poleasingowego sprzętu komputerowego stanowią laptopy. Trudno się dziwić – oferują one dobrą wydajność, w przystępnej cenie a ponadto wykonane są bardziej solidnie niż dzisiejsze notebooki. Dziś na naszym blogu poruszamy ich temat, po to by pomóc państwu dokonać lepszego wyboru.

Laptop poleasingowy a używany.

Każdy, kto myśli o kupnie używanego komputera w pierwszej kolejności sprawdza ofertę na portalach aukcyjnych oraz ogłoszeniowych. Nie jest to szczególnie dobre podejście, gdyż laptop poleasingowy to nie to samo co laptop używany. W Lapcenter sprzedajemy tylko i wyłącznie notebooki klasy A, czyli takie, które w zasadzie nie posiadają śladów użytkowania. W przypadku zakupu na serwisie ogłoszeniowy, sprawa wygląda różnie. Sprzęt na zdjęciu może wyglądać dobrze, ale po zakupie okaże się, że w klawiaturze znajduje się masa okruchów. Mogą też nie działać niektóre klawisze, trzeba liczyć się z wadliwymi podzespołami. Decydując się na laptop poleasingowy nie mamy tych problemów. Dostajemy solidnie sprawdzony sprzęt z trzymiesięczną gwarancją oraz możliwością przedłużenia jej do roku. O zaletach komputerów poleasingowych pisaliśmy już wcześniej.

Cena – czy zawsze kupować najtańszy sprzęt?

Nie. Co do zasady, najlepszym zakupem będzie sprzęt o cenie zbliżonej (choć w dalszym ciągu niższej) do nowego laptopa z podobną wydajnością. Jeżeli znajdą Państwo w Internecie laptopy poleasingowy o takich samych parametrach jak nasz a za niższą cenę – odradzamy zakup. Nie będzie to sprzęt klasy A, a co za tym idzie będzie nosił ślady użytkowania. Prawie na pewno nie przeszedł on również tak wymagających testów jak oferowane przez nas laptopy. Kolejnym problem może okazać się klawiatura. Sprzęt poleasingowy jest sprowadzany z Zachodu i z tej przyczyny może mieć inny układ klawiszy niż ten do którego jesteśmy przyzwyczajeni w Polsce. W Lapcenter dbamy o to, żeby nie było takich problemów.

Matryca

Kupując laptop poleasingowy w Lapcenter macie państwo 100% pewności, iż nie będzie miał on martwych pikseli. Jest to o tyle istotne, że ze względu na normy ISO z bad pikselami trzeba liczyć się nawet przy zakupie fabrycznie nowego laptopa! Różni producenci mają różne standardy – niektórzy pozwalają nawet na trzy martwe piksele. Lapcenter nie uznaje kompromisów, przez co dostarczamy Państwu wyłącznie sprzęt ze 100% sprawną matrycą.

Bateria

Używanie notebooków w biurze jest coraz to powszechniejsze. Trudno się temu dziwić – potrzebują one mniej prądu niż komputery stacjonarne. Na laptopy poleasingowe decydują się jednak często przedstawiciele handlowi a dla nich mobilność jest bardzo istotna. Komputery przenośne oferowane u nas zapewniają co najmniej godzinę pracy na baterii, ale jest to zazwyczaj 2-3h – dla wielu osób jest to wystarczające. Jeżeli jednak potrzebna jest lepsza bateria – prosimy o kontakt. Z reguły bez problemu jesteśmy w stanie zaoferować sprzęt z dłuższą żywotnością baterii (4-5 godziny) a gdy zajdzie taka potrzeba – można u nas nabyć niewielkim kosztem w pełni sprawny zamiennik oryginalnej baterii. Używamy ogniw wiodących producentów, takich jak Samsung, LG czy Sanyo.

Dostosowanie dla potrzeb:

Jak pisaliśmy w poprzednim artykule, oferujemy szerokie możliwości dostosowania komputerów do potrzeb klienta. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, możemy bez problemu zamontować dodatkowy dysk, a nawet dwa. Oferujemy rozbudowę pamięci operacyjnej po bardzo atrakcyjnych cenach.

Słowem podsumowania

Laptopy poleasingowe to sprzęt, który został skonstruowany tak, aby działać przez długi czas po wygaśnięciu gwarancji producenta. Nie wszystkie sklepy poddają je jednak wystarczającym testom przed ich odsprzedażą, tnąc koszty gdzie tylko się da. Kłóci się to z samą ideą laptopa biznesowego. Dlatego też w Lapcenter oferujemy państwu wyłącznie najlepszy sprzęt, który poddaliśmy gruntownym testom, aby zapewnić jak najwyższą jakość.

*błąd celowy, aby unaocznić Państwu, co może się stać przez bad pixela 🙂

Tagi

lapcenter.pl

Outlet laptopów i komputerów biznesowych najlepszych marek m.in. DELL i LENOVO. Zajmujemy się dystrybucją sprzętu poleasingowego najwyższej jakości klasy A+/A/A- oraz oferujemy kompleksowe usługi serwisowe. Zapraszamy na stronę www.lapcenter.pl oraz do salonu w Białymstoku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close